www.hekimhan.com

 

Davetiye

Sevgili Hekimhanlılar!

                                  Bilindiği üzere Avrupa’da yaşayan Hekimhanlılar olarak bir süreden beri dernek kurma çalışmaları yürütmekteyiz.

                                 Yapılan görüşmeler sonucu bir ekip oluşturup derneğin tüzüğünü ve kuruluş çalışmalarını hazırladık. Avrupa’da yaşayan bütün Hekimhanlıları 02 Aralık 2006 Cumartesi günü bir toplantıya davet etmek ve aynı gün derneğin resmi kuruluşunu gerçekleştirmek istiyoruz.

                               Hazırladığımız tüzük taslağını “www.ugurlukoyu.com” adlı internet sayfasında iletişim/duyurular bölümünde okuyabilirsiniz.

                                Avrupa Hekimhanlılar Derneği’nin kuruluşuna bütün hemşerilerimiz yürekten davetlidir. Hekimhan adına çok önemsediğimiz bu günde aramızda olmanız gücümüze güç katacaktır.

Program taslağı:

13:00 – 15:00 arası: Tüzüğün tartışılması ve gereken değişikliklerin yapılması

15:00 – 16:00 arası: Seçim hazırlıkları

16:00 – 17:00 arası: Dernek organlarının seçimi

17:00 – 18:00 arası: Konuşmacılar  (Sürpriz konuklar)

18:00’den ihtibaren Maltyalı sanatçılar eşliğinde müzük ve eğlence

Kuruluş toplantısı 02 Aralık 2006 Cumartesi günü saat 14:00’te Kulturhalle Rödermark, Dieburger-Str. 27 D-63322 Rödermark (Almanya) adresinde yapılacaktır.

Saygılarımızla

Hazırlık komitesi adına

Ali Ercan                                                                              TASLAK İNDİR

***********

Avrupa’da Yaşayan Hekimhanlıların Dikkatine !

Sevgili Hekimhanlılar!

Hatırlayacağınız gibi 29 Nisan 2006’da Ffrankfurt yakınlarındaki Rödermark şehrinde bir toplantı yapmış Hekimhan ile Rödermark’ın kardeş şehir olmaları için girişimde bulunmuştuk. Girişimimiz hem Hekimhan hem de Rödermark cephesinde olumlu karşılandı. Konunun takipçisiyiz ve umarız yakın bir gelecekte bu kardeşlik gerçekleşir.

Aynı toplantıda, Avrupa’daki Hekimhanlıları biraraya getirecek bir dernek kurulmasını da önermiştik. Dernek kurma önerimiz bütün hemşerilerimiz tarafından olumlu karşılanmış ve gönüllüler arasından bir hazırlık ekibi oluşturmuştuk. Söz konusu ekip kendi arasında toplantılar yaparak konu üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

21 Mayıs 2006’da yapılan ilk toplantıda Dernegin resmi kuruluşunu 23 Eylül 2006’da yapmayı planladık. Bu kararımızı internet sayfalarından bütün hemşerilerimize duyurduk.

11 Haziran 2006’da yapılan ikinci toplantıda 23 Eylül’ün Ramazan ayının ilk gecesine denk geldiğini farkettik. Bu nedenle derneğimizin kuruluşunu erteledik. Yaklaşık bir aydan beri uygun bir salon arayışındaydık. Salonun yeri ve toplantının tarihi belli olmadığından durumu sizlere bugüne kadar duyuramadık. Salonu bulduk ve aşağıdaki tarihi tesbit ettik.

Avrupa Hekimhanlılar Derneği’nin tüzüğünü olgunlaştırmak ve derneği resmen kurmak üzere 02 Aralık 2006 tarihinde bütün hemşerilerimizi aramızda görmek isteriz. Hepiniz yürekten davetlisiniz!

Ekim ayında adresini tesbip edebildiğimiz bütün Hekimhanlılara hazırlamakta olduğumuz tüzük taslağı ile birlikte ikinci bir davetiye gönderip gecenin içeriği ve Türkiye’den gelecek davetliler hakkında bilgi sunacağız. 

Lütfen izin sezonunda gördüğünüz bütün hamşerilerimizi bu girişimden haberdar ediniz ve Hekimhanlılar adına davet ediniz! Bu davetiyeyi ve aşağıdaki adresi çoğaltarak dağıtabilirsiniz!

 

Saygılarımızla

Hazırlık ekibi adına

Ali Ercan

Avrupa Hekimhanlılar Derneği’nin Kuruluş Toplantısı

 

Tarih:  02 Aralık 2006 Cumartesi günü saat 17:00’de

 

Yer:     Kulturhalle Rödermark (Ober-Roden) Dieburger Str. 27, D-63322 Rödermark (Rödermark, Hessen Eyalet’inde Frankfurt ve Darmstadt şehirleri arasında)

 

İletişim kuracağınız adres: 

Ali Ercan,

Adres: Elisabethen-Str.6,  D- 63322 Rödermark

Tel.: 06074-881392

Fax: 06074-881393

Cep Tel.: 0172-6919543

Email:aliercan@t-online.de

 

www.hekimhan.com

www.hekimhan.org

www.hekimhanhaber.com