www.hekimhan.com

AVRUPA HEKİMHANLILAR DERNEĞİNDEN DUYURU

Basın Açıklaması

Konu: Proje Yarışması

Avrupa Hekimhanlılar Derneği 19.01.2007 tarihinde aldığı bir kararla aşağıda sözü edilen proje yarışmasını başlatmış bulunmaktadır.

Yarışmaya katılan projelerden birinci gelene ilk etapta 500,00 Euro para ödülü verilecek ve proje başarı ile uygulanabilirse sahibinin adını alacaktır.

Projenin adı: Hekimhan’ı Kalkındırma ve Geliştirme Projesi

Projenini konusu: Hekimhan’da, Türkiye’nin değişik bölgelerinde ve yabancı ülkelerde yaşayan Hekimhanlılar’ın, toplumsal, düşünsel ve ekonomik güçleri örgütlenerek Hekimhan’ın kalkınmasına ve gelişmesine nasıl katkı sağlanabilir?

Koşullar:

Yarışmaya isteyen herkes katılabilir.

Katılımcılar, projelerini geliştirmeden önce; proje taslağı ve kısa özyaşamlarını başvuru mektubuna ekleyerek en geç 23 Şubat 2007 tarihine kadar elektronik mektup (Email), faks ya da postayla derneğimize iletmek zorundadırlar.

Derneğimiz, bir ön eleme yaptıktan sonra en geç 01 Mart 2007 tarihine kadar uygun görülen proje taslaklarının sahipleri ile iletişim kuracak ve projelerini geliştirmelerini isteyecektir.

Yarışmaya katılma hakkı kazananlar projelerini 30 Mart 2007 tarihine kadar teslim etmek zorundadırlar.

Sonuçlar en geç 30 Nisan 2007’de açıklanacaktır.

Kamuoyuna ve ilgilenenlere duyurulur.

Ayrıca, Hekimhanlı bilim insanlarımızı, entellektülellerimizi, bürokratlarımızı ve işverenlerimizi bize yardımcı olmaya, yol göstermeye davet ediyoruz. Lütfen, insanlarımızın yaşam kalitesini artırmak adına birikimlerinizi ve gücünüzü memleketin hizmetine sunar mısınız?

 

Saygılarımızla

 

Yönetim Kurulu

 

 

İletişim adresi:

Verein Hekimhaner in Europa

Ali Ercan 

Elisabethen Str. 6 

D- 63322 Rödermark  

Tel.: 0049 6074-2119984  

Fax: 0049 6074-2119985  

Email: aliercan@t-online.de

 

www.hekimhan.com

www.hekimhan.org

www.hekimhanhaber.com