www.hekimhan.com

 

POLİS TEŞKİLATINDAN KAYMAKAMIMIZA TEŞEKKÜR PLAKETİ

 

                İlçemiz Kaymakamlık binası önünde saat 10 :30 düzenlenen Törene İlçe Kaymakamımız Tülay BAYDAR, Belediye Başkanı Vahit MUTLU, Garnizon Komutanı  J.KD.B.Çvş. Mustafa KARAKAYA, Cumhuriyet Savcısı Hacı ÜNAL, Hasançelebi Belediye Başkanı M.Şerif Yıldırım, Daire Amirleri ve Halkın yoğun katılımıyla gerçekleşti. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra günün anlam ve önemini anlatan İlçe Emniyet Müdür V. Serkan YONAR; “Polis Teşkilatımızın çağdaş yenilikçi bir kurum haline gelmesi Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı insan haklarına saygılı ve gerektiğinde de canını seve, seve vermekten çekinmeyecek mensuplarımızın gece gündüz demeden var gücüyle fedakarca çalışmaları sonucudur. Sunacağımız hizmetin kalitesi sizlerin vereceği destek ile doruklara çıkacaktır. Uyumlu bir şekilde  geliştirilen ilişkiler polise daha fazla güven duyulmasını ve yardımcı olunmasını sağlayacağı gerçeğinden hareketle sizlerle kurduğumuz en üst düzeyde iyi ilişkiler sayesinde huzurlu bir ilçe imal ettik ve etmeye devam edeceğiz. Kuruluş yıldönümü nedeniyle kutlama töreninde bizleri yalnız bırakmayan başta sayın Kaymakamımız olmak üzere değerli konuklarımıza ve siz değerli Hekimhanlılara teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.”dedikten sonra günün anlamını anlatan İlçe Kaymakamı Tülay Baydar Konuşmasında;

Suçun önlenmesinde veya suçlunun yakalanmasında herkesin üzerine düşen büyük görevler olduğunu, en büyük görevin ise anne-babalara düştüğünü söyledi.

Kaymakam Tülay Baydar "Anne ve babalar çocuk eğitimi verirken, çocuklarımızı geleceğe daha güvenli bireyler olarak hazırlarken, mutlaka bu bilinçle hareket etmeli ve bu anlamdaki yönlendirmelerini yapmalıdırlar. Anne ve babalar çocuklarını iyi eğitir ve yetiştirirse suç oranları da azalır"şeklinde konuştu.

İlçe Kaymakamımız Tülay BAYDAR’a İlçe Emniyet Teşkilatına verdiği üstün hizmetlerden ve desteklerinden dolayı İlçe Emniyet Müdürü V. Serkan YONAR tarafından plaket verilmesinin arkasından İlçe Öğretmen evinde misafirlere ikramda bulunuldu.

                                                                 Haber: Yeni Hekimhan Ekspres

www.hekimhan.com

www.hekimhan.org

www.hekimhanhaber.com