www.hekimhan.com

 

Gazetemiz artık İnternette

http://www.hekimhanekspres.com/

                 Gazetelerimiz artık internete girerek hekimhandaki tüm yayınlardan, haberlerden veya başka şeylerden ilgilerine göre haber bulabilecek. 24 saat haber akıyor, haberlerin sayısı da, yani bir fikir vermesi bakımından söyleyeyim, haber müdürünün haber havuzuna veya bilgisayarına onlarca haber düşüyor. Bu yüzlerceye de yaklaşabiliyor, onlarca yani devamlı haber akıyor.    

                 Görüldüğü gibi muazzam bir trafik var bu haber merkezinde ve bunların içinde haber müdürünün haber ayıklaması lazım. Yani bu kadar malzeme geliyor mutfağa, aşçıların veya oradaki ustaların bundan leziz bir yemek yapması lazım. Bu nasıl oluyor? Şimdi bir kere haber havuzunun başında haber müdürünün bulunduğunu söylemeliyim, yani adı üzerinde haber müdürüdür, bu havuzdan sorumludur, gelen haberlerden sorumludur, sıradan bir gazeteci değildir, tecrübelidir, niteliklidir. İyi başlık çıkarmasını bilir, haberin kokusunu iyi alır, eksik haberi tamamlatır. Bir anda size telefon gelir, işte şu konuda bir çalışma yapın, halbuki o işle ilgili belki. Sizden de birşey istiyor tamamlayacak, bunların hepsini o yapıyor. Haberim doğru mu, yanlış mı, tecrübelerine dayanarak hissedebiliyor, yani nitelikli bir gazetecidir. Bunun yanında bir ekibi vardır, editörler olabiliyor, redaktörler olabiliyor, kendi başına yapmıyor. Şimdi ne yapıyor bu arkadaş, yani gelen onlarca haberi nasıl ayırtediyor? Bir kere belli kıstaslar var, nedir? Cumhurbaşkanı seçimi. Başka ne var, başka yani son günlerde ekonomidir, siyasettir, yani belli şeylerdir, üçü beşi geçmez..

Yeni Hekimhan Ekspres Gazetesi Yönetimi

YILLIK ABONE ÜCRET TARİFESİ

YURT İÇİ 25,00 YTL.
YURT DIŞI 75,00 YTL.

İLAN TARİFESİ

TEŞEKKÜR VE ÖLÜM İLANLARI (Büyük) 50.00 YTL.
TEŞEKKÜR VE ÖLÜM İLANLARI (Küçük) 40.00 YTL.
KAYIP İLANI 5,00 YTL.
DERNEK GENEL KURUL İLANI 50,00 YTL.
DERNEK TÜZÜK İLANLARI ( Yaprağı A-4) 50,00 YTL.

HESAP NUMARALARI

T.C. Ziraat Bankası Hesap No: 29818207-5001
PTT Hekimhan Şubesi Hesap No: 1363005


ADRES

Yeni Hekimhan Ekspres :İstasyon Cad. P.T.T arkası No:8
İrtibat Bürosu :Hükümet Cad. No: 23

İLETİŞİM

Tel: 0 532 684 98 71 - GSM
0(422) 713 35 49 – İrtibat Bürosu
0(422) 713 35 50 –Yeni Hekimhan Gazetesi
E-Mail hekimhanekspres@gmail.com

 

(Abonelik ücretini hesap numaralarına yatırdıktan sonra yukarıda belirtilen telefon numaraları veya E-mail ile irtibata geçerek açık adresinizi ve telefon numaranızı bildirmeniz gerekmektedir.)

 

www.hekimhan.com

www.hekimhan.org

www.hekimhanhaber.com