www.hekimhan.com

Hekimhan En İyilerini Seçti.

İlçemizde yapılan anket sonucunda 2006 yılının en başarılı kamu yöneticisi, en iyi iş adamı, en iyi kamu görevlisi ve en iyi esnafı belirlendi.Hekimhan Sosyal ve Kültürel Dayanışma Derneği tarafından ilk defa yapılan 2006 yılının en başarılı Kamu Yöneticisi, kamu Görevlisi, iş adamı ve Esnafı belirleme anketi sonucunda Hekimhan Öğretmen evi nde bir tören düzenlendi. Törene Malatya Vali Yrd. Erdinç Filiz, İlçe Kaymakamı Tülay Baydar  Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Ünal, Mal Müdürü Abdurrahman Aslan, Hekimhan ESOB Başkanı Kaya Günay ve kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.

Hekimhan da bir ilk olarak gerçekleştirilen yılın en iyileri plaket töreninde 2006 Yılının en iyi Kamu görevlisi ise Hekimhan Devlet Hastanesinde Genel Cerrahi bölümünde yaptığı başarılı ameliyatlarla Dr. Süleyman Yılmaz Ödüle layık görüldü. Ödülünü Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Ünal takdim etti.En İyi iş adamı dalında ise Kılıç Tuğla Fab. Sahibi Engin Kılıç’a Hekimhan’a sağladığı iş imkânlarından dolayı ödüle layık görülerek plaketini Mal Müdürü Abdurrahman Arslan’ın elinden aldı.En iyi esnaf dalında ise Hekimhanlı bayanlara iş imkânı kazandıran ve Çekirdek kırma makinesi fabrikasıyla Ömer Coşkun’a verildi. Ömer Coşkunun plaketini ise Hekimhan ESOB Başkanı Kaya Günay verdi.

  2006 yılının en başarılı Kamu yöneticisi dalında seçilen Hekimhan Kaymakamı Tülay Baydar plaketini Vali yardımcısı Erdinç Filiz’den aldı.Yılın Kamu yöneticisi seçilen Kaymakam Tülay Baydar yaptığı konuşmada” Şu noktayı hiçbir zaman unutmamak lazım. Hizmet zaten halk için vardır. Halk varsa biz varız. Bu sebepten dolayı karşılıklı olarak birbirimizle bütünleşmiş bir şekilde hareket etmek durumundayız. Hekimhan’ın kalbi artık tek atmalı diye düşünüyorum” dedi.

 

 

www.hekimhan.com

www.hekimhan.org

www.hekimhanhaber.com