www.hekimhan.com

Hekimhan da Birincilik Sevinci

 

MEB(Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından organize edilen 2006-2007 Okullar arası Karate Turnuvasında Gençler kategorisin de Malatya da 20 Kasım 2006 tarihinde yapılan turnuvada Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanan Burak KARAYAZICI 60 kg. İl birincisi oldu. 

15-16 Aralık 2006 tarihler arasında Sakarya İlinde yapılacak olan.Türkiye Liseler Arası Karate müsabakalarına katılacak olan Hekimhan Lisesi Öğrencisi Burak KARAYAZICI ’yı  tebrik eden İlçe Kaymakamımız Tülay BAYDAR , Belediye Başkanı Vahit MUTLU ve Okul Müdürü Şahin ERDAL başarılarının devamını dilediler.

Antrenör  Serdar ASLAN ;  8 aylık kısa zamanda bu başarıyı elde etmek ve Türkiye Şampiyonluğuna kadar taşımak bizim için sevinç kaynağı oldu. Şimdi daha zorlu bir turnuvaya katılacağız. Bunun için çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Eminiz ki bu turnuvadan Hekimhan’ın adını Sakarya İlinde duyuracağız. Bize destek olan Başta Kaymakamımız Tülay BAYDAR ’a, Belediye Başkanımız Vahit MUTLU’ ya , Okul Müdürümüz Şahin ERDAL’ a,  AKP İl Genel Meclis Üyemiz Mahmut ÜNVER ve İş Adamımız Engin KILIǒ a şükranlarımızı sunuyoruz. 

www.hekimhan.com

www.hekimhan.org

www.hekimhanhaber.com