www.hekimhan.com

 

Hayırsever İş Adamı Kubilay ÇAVUŞ Sünnet Merasimi yaptı

26.08.2006 tarihinde  Düşkünler ve Kimsesizler Bakım evinin ilk misafirleri çocuklar oldu ,  amaçları ziyaret değil, sünnet olmaktı.

     Şölen Öncesi Kubilay ÇAVUŞ’un sorumluluğunu üstlendiği 38 Çocuğun sünnetini  yaptıran Belediye Başkanı Vahit MUTLU, çocuklara sünnet hediyelerini verdikten sonra. yapılacak şölene davet etti.

 Muhteşem Gece

            27.08.2006 tarihinde Saat 13:00 da Aile çay bahçesinde Belediye Başkanlığı tarafından davetlilere verilen yemekten sonra Saat 17:00’ da Karşıyaka da Mahallesinde Ahmet Taner KIŞLALI Caddesinin açılışını İlçe Kaymakamı Tülay BAYDAR ve İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu  beraber yaptılar. Bağyolu Caddesi ve Malatya caddesinin açılışından sonra, Düşkünler ve Kimsesizler Bakım Evinin açılışına katılan CHP Milletvekilleri Muharrem KILIÇ ve Mevlüt ASLANOĞLU ile Almanya Malatyalılar Derneği Başkanı Hasan DENİZ, Belediye Başkanları ve İş adamları ve Daire Amirleri katıldı.

            Saat 19:00 da Malatya Valisi H.İbrahim DAŞÖZ İlçemize gelmesinin ardından Akşam yemeği verildi.

            19:30 da Şaban ŞAHİN Çağlayan Parkı ve Spor Tesisi düzenlenen VI. Kültür Sanat ve Sünnet Şöleni Başladı. Belediye Başkanımız, İlçe Kaymakamımız ve Malatya Valisi H.İbrahim DAŞÖZ konuşmalarından sonra Programa başladı. TAÇ Sesin organize ettiği gecede Abdullah BAKIŞ, Özlem UĞURLU, Sadi, Ali KIZILTUĞ, Cemal ÖZTAŞ, Mehmet BALABAN, Abdullah BAKIŞ ve Canan ÖZACAR’ ın sahne aldıkları gecede Havaiyi Fişek gösterisi çok ilgi gördü Yaklaşık 6000 kişinin bulunduğu Gecede Hekimhanlılar eğlendiler. Sahne Güvenliğini ERCAN Güvenlik Şirketinin üstlendiği gecede . İlçe Emniyet Müdürlüğü kuş uçurtmadı, Girişlerde vatandaşlar tek tek arandı. Olay çıkmaması için sık sık devriye gezen güvenlik kuvvetleri sayesinde gecede herhangi bir tatsızlık çıkmadı Belediye Başkanlığı tarafından emeği geçen sponsorlara plaket verilmesiyle merasim sona erdi.  

www.hekimhan.com

www.hekimhan.org

www.hekimhanhaber.com