www.hekimhan.com

 

AKP Milletvekili Ali Osman BAŞKURT İlçe Teşkilatını Ziyarette bulundu.

            12.09.2006 tarihinde saat 11:00 de İlçe Teşkilatına ziyarette bulunan Ali Osman BAŞKURT ilçe Teşkilatının ve Halkın taleplerini dinledi. 11:30’da İlçe Kaymakamımızı ziyarette bulunduktan sonra 12:30 sıralarında Belediye Başkanımız Vahit MUTLU’ ile İlçemizin Sorunlarına dan olan çevre yolundaki Duble yol çalışmasının devamı için çalışacağını ve Köprülü Mehmet Paşa Camii ve Taşhan’ın ve Hamam’ın restorasının yapılacağını, Yama dağından Su projesi için Belediye Başkanıyla da fikir alış verişinde bulunduğunu ifade etti.

13:30 sıralarında Öğretmen evinde AKP ilçe teşkilatı tarafından Malatya dan gelen Misafirler ve Köy Muhtarlarına yemek verildi. Yemekten sonra Köy Muhtarlarının sorunlarına çözüm için sürekli not alan Milletvekili Ali Osman BAŞKURT  Don olayında mağdur olanlar için para yardımı yapılacağını ve İlçe tarıma yanlış verilen beyanların düzeltilmesi için gerekenin yapılacağını söyledi.15:30’ da Ziraat Odasını ziyarette bulunan Milletvekili  Oda Başkanı Hacı PARMAKSIZ ile çiftçi kayıtları hakkında bilgi aldı.

16:00’da Devlet Hastanesini geçen Milletvekili Ali Osman BAŞKURT  Dr. Murat KARAKÜTÜK ’den Faaliyet Raporunu aldıktan sonra, Hekimhan Ekspres Gazetesi  Muhabirine   Deveci Madenlerini KOLİN İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.  aldığını bildirdi. İlçemizdeki programında son erdikten sonra   Kurşunluya geçen milletvekili daha sonra Malatya ya döndü. 

 

www.hekimhan.com

www.hekimhan.org

www.hekimhanhaber.com