www.hekimhan.com

İstanbul Hekimhanlılar Derneğimizin

31 Mart 2007 Tarihinde Rakkas Restaurantta Dayanışma Gecesi Yapılacaktır. Tüm  Hemsehrilerimizin Bilgi ve ilgilerine Sunulur.

Not: .Sürpriz Sanatçılarımızı ve davetlilerimizi web sayfamızdan takip edebilirsiniz.Kişi başı Davetiye Ücreti 50 YTL'dir.

SANATÇILAR

LATİF DOĞAN

Gülcihan KOÇ

Mehmet BALABAN

Ve

SÜRPRİZ SANATÇILAR

Tarih: 31 Mart 2007 Cumartesi Saat: 19:00

RAKKAS RESTAURANT

Bağlarbaşı Cad.No:19 Nakkaştepe

Bağlarbaşı/Üsküdar/İST. Tel: 0216 310 53 95-96

 

Dernek irtibat Telefonu: 0 216 391 65 00- 0 216 391 08 61

Dernek Yönetiminden Duyuru

                 Bizler yıllardır İstanbul’da yaşıyoruz ve bir derneğimiz var, çok insanımızın bu derneğin varlığından bile haberi yoktur.Geçmişte iletişim sağlanamadığından çok hemşehrilerimize ulaşma olanağı olmamıştı. Şimdi ise artık bir sitemiz var.

http://www.istanbulhekimhander.com/

 Ben Hekimhan’lıyım, ben Hekimhan’lılardanım, bende Hekimhan’ın suyunu içtim, Benimde Hekimhan’da dostlarım var ve Ben 44.lük Malatya’lıyım diyen  herkesi Derneğimizde ve Sitemizde Üye olarak görmek istiyoruz.Yapılacak olan, Dayanışma, kaynaşma, birbirimize destek ve hasret giderme amaçlı Gecelerimize ve Pikniğimize bekliyoruz.

Artık bir kenarda kalmak, İstanbul’un bunalımlı, stresli, körelmişlik, hasretlik bitsin diyoruz. Tüm yorumlarınızı, bilginiz, söylemek istediklerinizi, sesinizi duyurmak istiyorsanız , derneğimizde, sitemizde konuşup tartışalım.Ölümüzde,dirimizde hep elele, gönül gönüle, ben değil biz olalım ve İstanbul'da  sesimizi duyuralım.

HEKİMHAN KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ YÖNETİMİ

 

İnşallah 31 Mart gecesi  İsanbulda hemşehrilerimle birlikte olacağım.Tüm hemşehrilerimizle buluşmak dileğiyle.

Vedat SOĞUKPINAR-YÖNETİCİ

www.hekimhan.com

www.hekimhan.org

www.hekimhanhaber.com