www.hekimhan.com

 

ANAP Milletvekili Süleyman SARIBAŞ İlçe Teşkilatını Ziyarette bulundu.

25.08.2006 tarihinde Anap Milletvekili Süleyman SARIBAŞ İlçe teşkilatını ziyarette bulundu. Eski Belediye Başkanı Ali AKYÜZ, Kocaözü Belediye Başkanı Bekir SARIBAŞ, İlçe Başkanı Nusret ÇAVDAR ve parti yönetimi katıldı. Yapılan konuşmalarda partinin kamu oyunda hızlı yükselişi ve son durum değerlendirmelerini anlatan Süleyman SARIBAŞ Erdemir madenlerinin işletmesi konusunda ODTܒ de yapılan analizin sonucunun olumsuz olduğunu  yine   rezerve tespit raporununda olumsuz olduğunu tekrar tespit yapılacağını bu tespit sonucunda herşeyin ortaya çıkacağını belirtti. Süleyman SARIBAŞ’ a yöneltilen bir soruda ;

            CHP Milletvekili Mevlit ASLANOĞLU Hekimhan‘a sık sık gelip Hekimhan’ a yatırımlar yapıp sürekli yardımda bulunuyor. Siz neden sürekli gelip yardımda bulunmuyorsunuz?

Süleyman SARIBAŞ ;

            Ben sadece siyasetçiyim Mevlüt ASLANOĞLU’ nu da bu çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Ama yatırım talep edildiğinde elimden gelenin en iyisini memleketimiz için bende çekinmeden yaparım dedi.

            Saat 15:30 gibi parti binasından ayrılan Süleyman SARIBAŞ  Belediye Başkanı Vahit MUTLU’ yu ziyaret ettikten sonra Malatya’ ya döndü. 

 

www.hekimhan.com

www.hekimhan.org

www.hekimhanhaber.com