www.hekimhan.com

 

Jandarma Avcılara Aman vermiyor.

Ballıkayada kaçak olarak avlanan avcılar, Jandarma ekiplerinin yapmış olduğu devriye gezisi sırasında yakayı ele verdi.

Ballıkayanın Ayracı mevkiinde 26.11.2006 günü saat 17:00 sıralarında avlanmaya çıkan D.K. , E.G , N.G , B.Ö. , av yasağının olmasına rağmen avlandılar. Bu sırada avcıları fark eden jandarma ekipleri  44 DE 614 plakalı aracı durdurarak araçta yapılan kontrolde D.K. , E.G , N.G , B.Ö isimli şahısların, kara avcılığı Kanunu’na muhalefet ettiklerini belirledi. 4 kişiyi serbest bırakan Jandarma Ekipleri avcıların yanında bulunan 4 av tüfeği ile 8 adet kekliğe el koydular.

 

 

Hekimhan Belediyespor da beraberlik

Zekeriya GÜNEY stadında saat 13:30 başlayan Hekimhan Belediyespor ile Emniyetspor arasındaki maçın ilk yarısından itibaren baskılı oynayan takımımız. 43. dakika da defansın bir anlık hatası sonucu rakip takımdan İhsan ilk golü attı.

İlk yarı sonucunda 0-1 gülen taraf Emniyet spor oldu.

2. yarıda takım oyununu değiştiren Belediyesporun beraberlik golü erken geldi. 47. dakikada penaltıyı gole çeviren Bayram durumu1-1 yaptı.

Baskısına devam eden ve Oyun hakimiyetini elinde tutan Belediye Spor 62. dakikada kalecinin bir anlık hatasını sonucu İhsan kendisinin ve takımının 2. golünü atarak 1-2 öne geçirdi. Oyuncu değişikliklerine giden Belediye spor Antrenörü Harun TUNÇ oyununa hız kazandırması için İlkay, Özgür ve Oktay’ı oyuna sürdü.

70 dakikada faul yapan ve itirazlarına devam eden İlkay Kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı. 

84. dakikada Özgürün sağ kanattan yaptığı ortayı Salih iyi değerlendirdi ve Hekimhan Belediye Sporun 2. golünü ağlarla buluşturdu.

90 dakika sonucunda Belediye Spor –2    Emniyet Spor - 2

                                                                           Haber : Mustafa OK

www.hekimhan.com

www.hekimhan.org

www.hekimhanhaber.com