www.hekimhan.com

 

HEKİMHAN PLATFORMU’NDAN DUYURU

Değerli Hekimhanlılar!

                Bir ay kadar önce basın ve Internet siteleri aracılığı ile 30 Temmuz 2007 tarihinde oluşturduğumuz Hekimhan Platformu’nun aldığı kararları deklere etmiştik. Bu kararlara bağlı olarak 20 Ekim 2007 tarihinde Ankara’da bir toplantı yapmayı planladık. Bu toplantının içeriği ve amacı sitelerde yayınlanmıştır.

              Bu Toplantıya Hekimhanlı bilim adamlarımız,  iş adamlarımız, bürokratlarımız, Hekimhan eksenli derneklerimizin yöneticileri ve ilgi duyan hemşehrilerimiz davetlidir.

                Davetli hemşehrilerimizden toplantıya katılarak düşüncelerini bizimle paylaşmalarını ve platforma destek sunmalarını bekliyoruz. Ayrıca oluşturulacak yönetimde ve çalışma gruplarında görev almaları bizi ve tüm Hekimhan halkını sevindirecektir.

             Hekimhan eksenli derneklerden kastımız; Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve Avrupa’da etkinlik gösteren Hekimhan ilçe, kasaba ve köy derneklerinin tümüdür. Henüz bu derneklerin hepsinin yerlerini ve isimlerini biliyor değiliz. Söz konusu derneklerimizin üyelerinden ve yöneticilerinden kendilerini bize tanıtmalarını ve adres bilgilerini göndermelerini bekliyoruz.Ayrıca dernek yönetici ve üyelerinin toplantıya iştirakı platformun amacına  güç katacaktır.

                 Hemşerilerimizin gereken ilgiyi göstereceğini düşünüyor,saygılar sunuyoruz.

Hekimhan Platformu

 

Toplantının olası gündemi 

Tarih  : 20 EKİM 2007 CUMARTESİ

 

Açılış ve Tanışma

Divan’ın seçimi

Hekimhan Platformu’nun tanıtılması ve kuruluş amacı hakkında bilgiler.

Hekimhan’ın genel sorunlarının tespiti .

Temmuz 2008’de Hekimhan İlçemizde yapmayı planladığımız “Hekimhan için neler yapabiliriz” konulu panelin içeriğinin tespiti ve görev dağılımı.

Hekimhan Platformu Yönetim Kurulu’nun oluşturulması.

Çalışma gruplarının oluşturulması.

Kapanış

 

Önemli ayrıntılar:

                  Toplantının tarihi belli olup,  yeri ve saati toplantıdan 15 gün evvel sitede yayınlanacaktır. Sayın Güzelyurt Belediye Başkanımız  Aliseydi Millioğulları'na,  Ankara dışından gelecek misafirlerimizin  konaklama yerleri konusunda vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyoruz.

 Ankara dışından toplantıya katılmak için isimlerini yazdıran katılımcılarımızın  konaklama ve iaşe giderleri  platforma destek veren hemşehrilerimizce karşılanacaktır.Bu konuda maddi destek veren veya verecek  hemşehrilerimizin  isimleri  yine bu sitede yayınlanacak ve kendilerine plaket verilecektir.

            Toplantıya dışarıdan gelen katılımcılar 19 Ekim 2007 Cuma günü akşamı konaklama yerinde  buluşarak tanışabileceklerdir.Toplantı 20 Ekim 2007 Cumartesi günü başlayacak  ve aynı gün sona erecektir. (konaklama yeri önceden açıklanacağı gibi, katılımcılara da ayrıca bildirilecektir.)

            Toplantıya Ankara dışından katılacak hemşehrilerimiz isimlerini ( konaklama rezervasyonu nedeniyle ) en geç 5 Ekim 2007 tarihine kadar bildirmeleri gerekmektedir.

            Ayrıca  Ankara'da ikamet edip, toplantıya katılmak isteyen hemşehrilerimizin de isimlerini bildirmeleri gerekmektedir.

Toplantı öncesi ve toplantı günü bize ulaşacağınız telefon numaraları aşağıdadır.

 

Vedat Soğukpınar

Tel :0 505 218 40 44 ( Avea -Gsm)

       0 541 544 45 44   (Vodafone-Gsm)

Tel.:0 362 432 96 16 (iş)

E-mail: cavedat@hotmail.com

 

 

Ali Ercan

Türkiye cep tel.: 0536-2508811 (Turkcell)        (03 Ekim 2007"den itibaren)

Almanya cep tel.: 0049 172 6919543

E-mail: aliercan@t-online.de

 

www.hekimhan.com

www.hekimhan.org

www.hekimhanhaber.com